НОВИНИ

Янукович дозволив продавати титанові підприємства

Президент Віктор Янукович підписав закон, який дозволяє приватизацію певних титанових підприємств. Про це повідомляє прес-служба глави держави.

Зокрема, у Законі «Про внесення змін до Закону України «Про перелік об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації» щодо скорочення переліку підприємств, що не підлягають приватизації» зі списку об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації, виключені Кримське ВО «Титан», Вільногірський державний гірничо-металургійний комбінат, Іршанський державний гірничо-збагачувальний комбінат та Запорізький державний титано-магнієвий комбінат.

Як відомо, інтерес до цих підприємств має український бізнесмен Дмитро Фірташ.

Нагадаємо, Верховна Рада дозволила корпоратизацію державної акціонерної компанії "Титан" (Армянськ, Крим), казенного підприємства "Запорізький титано-магнієвий комбінат", державних підприємств "Іршанський гірничозбагачувальний комбінат" (Житомирська область) і "Вільногірський гірничо-металургійний комбінат" (Дніпропетровська область).

Газета "Коммерсант-Украина" повідомляла, що Фірташ мав намір виступити в якості інвестора у створюваній державою холдинговій компанії "Кримський титан". В обмін на інвестиції, обсяг яких тоді обговорювався, а також частки у підконтрольних бізнесменові підприємствах титанової галузі він мав отримати контрольний пакет акцій "Титану України".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.