НОВИНИ

Суд оголосив перерву, щоб Тимошенко зрозуміла обвинувачення і визначилась з провиною

Печерський районний суд Києва завершив повторне заслуховування обвинувального висновку у кримінальній справі проти колишнього прем'єр-міністра Юлії Тимошенко за газовими контрактами з Росією.

Прокурор, який представляє державне обвинувачення в справі, зачитував обвинувальний висновок близько 4 годин.

Суд оголосив перерву до 14:05.

Суддя задовольнив клопотання захисників Тимошенко про необхідність перерви в засіданні, щоб підсудна порадилася із захистом щодо того, чи зрозуміла суть пред'явлених обвинувачень, суть цивільного позову, заявленого в межах цієї справи, а також щодо того, чи визнає екс-прем'єр свою провину, оскільки, відповідно до Кримінально-процесуального кодексу, на цьому етапі вона повинна дати відповідь суду на зазначені вище питання.

Нагадаємо, 15 липня прокурор Лілія Фролова, яка представляє державне обвинувачення в суді у справі Тимошенко, зачитала обвинувальний висновок у цій справі. Того дня суд вивів екс-прем'єра із залу засідань за порушення порядку.

Як відомо, 21 липня адвокат екс-прем’єр-міністра Юлії Тимошенко Микола Сірий заявив про намір звернутися з клопотанням до суду з вимогою повторного оголошення обвинувального висновку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.