НОВИНИ

Учасниця акції проти Тимошенко заявляє, що їй не заплатили

Учасниця акції проти колишнього прем'єр-міністра Юлії Тимошенко, пенсіонерка Тетяна Лісовик обвинувачує організаторів акції в заборгованості з виплати обіцяних коштів її учасникам. Про це вона заявила журналістам.

Пенсіонерка повідомила, що брала участь в акції шляхом роздавання листівок перехожим, і за цю роботу їй обіцяли заплатити за тарифом 15 гривень/година.

З її слів, учасникам акції роздають жетони з номерками, після пред'явлення яких вони можуть одержати гроші за виконану роботу.

«У п'ятницю, 15, за цим жетоном я повинна була одержати гроші... Сказали: «Грошей не буде, ви їх отримаєте пізніше». Я повинна була отримати 90 гривень за 6 годин роботи. У понеділок (18 липня) мені кажуть, що ми вам віддамо 80 гривень, а перед цим у понеділок я вже відпрацювала 2 години. Зі мною поруч теж стояли хлопці й запитують: «Заплатять повністю чи «кинуть»?», - додала пенсіонерка.

З її слів, станом на п'ятницю організатори акції їй винні 40 гривень.

«Мені винні 40 гривень. Для моєї пенсії в 780 гривень це гроші. Я змушена ходити на ці одноразові подачки, хоча в мене є свої політичні погляди, і я дійсно проти Тимошенко», - зазначила вона.

Зі слів Лісовик, заборгованості з виплат за пропрацьовану роботу організатори акції мають перед багатьма її учасниками, але більшість не наважуються про це сказати відверто перед журналістами.

Нагадаємо, Печерський районний суд Києва продовжує розгляд справи стосовно екс-прем`єр-міністра Юлії Тимошенко за звинуваченням у перевищенні службових повноважень під час підписання газових контрактів з Росією у 2009 році.

Представники прокуратури під час сьогоднішнього засідання суду розпочали повторне зачитування обвинувального висновку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.