НОВИНИ

Кількість зниклих безвісти з теплоходу «Булгарія» зменшилася до 8 осіб

У результаті катастрофи «Булгарії» загинуло 114 людей, ще вісім числяться зниклими безвісти. Про це повідомив офіційний представник Слідчого комітету Російської Федерації Володимир Маркін.

«Слідством встановлено, що в момент аварії теплохода «Булгарія» на борту перебувало 201 особа, з яких 79 було врятовано, 114 загинули», - зазначив Маркін.

За його словами, на даний момент зниклими безвісти числяться вісім чоловік, всі вони визнані потерпілими у кримінальній справі.

Сім чоловік були виключені зі списку зниклих безвісти: вони або вижили, або були помилково включені в списки пасажирів, додав Маркін.

Водночас фахівці продовжують піднімати теплохід. Наразі вони відірвали від грунту носову частину «Булгарії».

Зокрема, представник оперативного штабу повідомив, що також вдалося на 6 метрів відірвати від грунту кормову частину «Булгарії».

«Фахівці відірвали носову частину судна. Тепер судно повністю вийшло з грунту», - зазначив офіційний представник оперативного штабу з підйому судна Тімур Хікматов.

Нагадаємо, двопалубний дизель-електрохід «Булгарія», побудований в 1955 році в Чехословаччині, затонув 10 липня під час грози в Куйбишевському водосховищі на території Татарстану в трьох кілометрах від берега. Туристичне судно прямувало з міста Болгар в Казань.

13 липня суд Казані виніс рішення про арешт гендиректора компанії "АргоРечтур" - фірми-орендаря теплохода "Булгарія" Світлани Інякіной і старшого експерта Камського філії Російського річкового регістра Якова Івашова, підозрюваних у справі про катастрофу судна на ріці Волга.

Також порушено кримінальну справу відносно капітанів суховантажу "Арбат" і буксира-штовхача "Дунайський 66", що не надали допомогу потопаючим пасажирам теплохода. За свідченнями очевидців, "повз терплять лихо людей пропливли два вантажні судна, але ніякої допомоги не надали". 

Обставини катастрофи з'ясовуються.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.