НОВИНИ

Російський бізнесмен заперечує своє бажання купувати скандальний британський таблоїд

Російський бізнесмен Олександр Лебедєв не має наміру купувати закритий тижневик «News of the world».

В інтерв'ю радіостанції «Ехо Москви» бізнесмен розповів, що заявив про інтерес до придбання газети жартома. У той же час Лебедєв зазначив, що розглядає можливість створення російського видання, яке зможе скласти конкуренцію британським ЗМІ.

«Ми днями написали з головним редактором «Нової газети» і екс-президентом Михайлом Горбачовим лист Собяніну. Ми просимо дозволити нам випускати недільне видання «Нової газети» в метро безкоштовно. Це нас цікавить в першу чергу. Тому я спеціально, для інтриги сказав: Якби продавалася «News of the World», я б, може, і розглянув би. Вона, до речі, не продається», - додав він.

«Для нас пріоритет - Москва, а потім вже Лондон. У Лондоні у нас є три газети», - додав Лебедєв.

Як відомо, підприємцю Олександру Лебедєву вже належать кілька впливових британських видань: щоденна «Independent», єдина вечірня лондонська газета «Evening Standard» і тижневик «Independent on Sunday».

Нагадаємо, видавничий дім News International (входить в медіа-корпорацію News Corp. Руперта Мердока) потрапив під шквал критики у зв'язку з масштабними фактами прослуховування знаменитостей для отримання сенсаційних історій. Через скандал британська газета News of the World на початку липня була закрита; декілька чоловік було заарештовано і допитано; одного з журналістів знайдено мертвим.

В інтерв'ю агентству Bloomberg Лєбєдєв зробив, за його словами, "кумедне припущення". Він сказав, що, якби у нього була така можливість, то він хотів би використовувати оновлену версію газети для привертання уваги громадськості до корупції і правопорушень серед багатих і впливових людей.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.