НОВИНИ

Обурені мешканці Донецька штурмують міськраду

Акція протесту мешканців Донецька з ранку 22 липня проходить біля будівлі Донецької міської ради.

Міліція захистила металевою огорожею вхід в будівлю міськради. На майданчику перед будівлею зібралося близько 70 протестуючих - представники територіальної громади міста Донецька, ініціативні групи, представники Донецької облорганізації партії «Фронт Змін», громадського руху «Влада народу», комуністи тощо.

Учасники акції заявляють протест черговому підвищенню тарифів на житлово-комунальні послуги, знищенню сквера і зелених насаджень по вул. Зайцева в санітарній зоні Донецького металургійного заводу і незаконним діям Донецької міськради з продажу земельної ділянки під будівництво сміттєспалювального заводу, а також тут зібралися обдурені вкладники.

Мітингувальники тримають в руках плакати з гаслами: «Депутати! Не продайте своїх виборців»!, «Немає продажу землі під сміттєспалювальний завод», «І по совісті, і згідно із законом - такий завод будувати не можна»!, «Мер! Спалюй сміття у своєму кабінеті і дихай цим сам»!, «Немає грабіжницькому підвищенню тарифів»!, «Захистимо сквер! Мер, поверни сквер»! та інші.

Між представниками ініціативної групи і працівниками міліції стався конфлікт через те, що представник ініціативної групи спробував пройти на сесію міськради. Коли міліція почала виштовхувати чоловіка за обгороджування, мітингувальники стали скандувати «Мера у відставку!».

Серед організаторів мітингу - депутат Ленінського районного в місті Донецьку ради, голова ради «Спілки обдурених вкладників» Дмитро Верзилов. Він прикував себе до ручки дверей міськради і заявив про намір оголосити голодування.

Нагадаємо, сьогодні проходить засідання сьомої сесії Донецької міської ради VI скликання, що розглядає в числі інших земельні питання.

Як відомо, 6 липня у Донецьку пройшла багатолюдна акція протесту проти ухвалення законопроекту «Про гарантії держави щодо виконання рішень суду» (№7562), який спрямований на погіршення соціального забезпечення пільгових категорій громадян.

Раніше у Донецьку масову акцію протесту проти ухвалення пенсійної реформи провели представники профспілок.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.