НОВИНИ

Власенко заявляє, що суд сьогодні заарештує Тимошенко

Захисник Сергій Власенко заявляє, що суддя Печерського районного суду міста Києва Родіон Кірєєв отримав вказівку від адміністрації Президента України про зміну запобіжного заходу для екс-прем’єр-міністра Юлії Тимошенко з підписки про невиїзд на арешт.

Про це Власенко повідомив сьогодні журналістам біля Печерського райсуду.

«Ми отримали інформацію про те, що в понеділок увечері відбулася зустріч між суддею Кірєєвим та співробітниками Адміністрації Президента, на якій судді Кірєєву була поставлена беззаперечна задача сьогодні, після проведення допиту декількох свідків, змінити міру запобіжного заходу і застосувати до неї арешт», - сказав Власенко.

Захисник Тимошенко повідомив, що цю інформацію було отримано від надійних джерел.

«Джерело є таким, що заслуговує на увагу. В даному випадку ми не маємо беззаперечних доказів такої зустрічі, але я ще раз підкреслю, що джерело, з якого дійшла інформація, заслуговує на дуже серйозну увагу», - наголосив він.

Нагадаємо, нові захисники екс-прем’єра Юлії Тимошенко станом на 21 липня встигли ознайомитися із двома томами справи щодо «газових угод», яка розглядається у Печерському суді Києва.

Як відомо, 18 липня суд допустив до захисту Тимошенко двох нових адвокатів - Олександра Плахотнюка й Миколу Сірого. Однак суд відмовився допустити до захисту екс-прем’єра двох іноземних адвокатів.

У той же день Печерський суд відсторонив народного депутата Сергія Власенка від захисту Тимошенко, а згодом взагалі видалив його з зали суду до кінця розгляду справи.  

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.