НОВИНИ

В Італії страйк оголосили транспортники

Працівники залізничного транспорту Італії почали у четвер о 21.00 за місцевим часом 24-годинний загальнонаціональний страйк, який в п'ятницю підтримають водії міських автобусів, метро та трамваїв.

Страйк оголосили основні профспілки транспортників, зокрема, через тривалий "застій" в переговорах за умовами нових трудових контрактів і скорочення обсягу фінансування, що виділяється місцевому транспорту.

Протягом доби на всій території Італії практично не ходитимуть поїзди, що доставить незручності численним мандрівникам, які проводять свою відпустку на Апеннінах.

Однак, розуміючи це, італійські транспортники гарантують необхідний мінімум залізничних перевезень - потяги їздитимуть протягом шести годин: з 6.00 до 9.00 і з 18.00 до 21.00. Крім того, на час страйку в розклад включені деякі поїзди далекого прямування.

У "чорну п'ятницю", як іменують день страйку місцеві ЗМІ, час проведення акцій протесту водіїв громадського транспорту буде змінюватись в залежності від міста.

Так, наприклад, у Римі метро, ​​трамваї та автобуси зупиняться з 8.30 до 17.30, потім на годину-пік вони відновлять свою роботу, але після 20.00 роз'їдуться по депо. У Мілані громадський транспорт не працюватиме з 8.45 до 15.00 і після 18.00, а неаполітанські водії будуть страйкувати з 8.30 до 17.00 і починаючи з 20.00 за місцевим часом.

 

Нагадаємо, 19 липня у Франції розпочали літній 4-денний страйк  профспілки французької авіакомпанії Air France.

Також, нещодавно пройшов страйк держслужбовців у Греції. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.