НОВИНИ

Александра Ґужон: «Якщо судити, то всіх прем’єр-міністрів України»

Французька преса досить зважено коментує українські події, а у наукових колах зазначають, що Юлія Тимошенко, можливо, не була ідеальним прем’єром, але сумніваються, щоб її попередники та наступники діяли принципово інакше. Про це у коментарі «Українському тижню» розповіла доктор політології, викладач Бургонського університету (місто Діжон, Франція) Александра Ґужон.

«Нам, напевно, дещо бракує інформації про сутність звинувачень. Але очевидно, що перший непрозорий і тому суспільно не вигідний контракт на постачання газу підписувала не Юлія Тимошенко. Отже, вона не може сама відповідати за всі негаразди українського газового ринку. Якби підхід до справи справді був неупередженим, поряд із нею треба було б садовити на лаву підсудних усіх прем’єрів України, зокрема і Януковича», - відзначила Александра Ґужон.

«Таке враження, ніби нинішня українська влада здійснює політичну помсту за поразку в Помаранчевій революції. Імовірно, йдеться також про бажання послабити опозицію напередодні парламентських виборів», - додала вона.

Більше про думку європейців щодо судового процесу над Юлією Тимошенко читайте у номері №30 Тижня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.