НОВИНИ

Проти депутатів-бютівців під Печерським судом готують провокації

Колишній член організації "Тимошенко до відповідальності" Павло Целовальников заявляє про підготовку цією організацією провокацій проти депутатів Верховної Ради із фракції "Блок Юлії Тимошенко-Батьківщина" 25-31 липня.

Про це він заявив журналістам перед входом у Печерський районний суд Києва.

"Нам була дана команда знайти людину, яка отримала передчасно каліцтва буквально за день до цього заходу... Може бути влаштована бійка між депутатами, будуть виведені депутати БЮТБ на бійку й організоване все це буде нашими провокаторами... Цей захід готувався на наступний тиждень", - повідомив Целовальников.

З його слів, організація планує передати матеріали про бійки в Генеральну прокуратуру, у тому числі для зняття недоторканності з парламентаріїв.

Целовальников повідомив, що вийшов з організації після того, як довідався про провокацію, яка готується, і закликає її членів не брати участь у цьому заході.

"Виступати із плакатами - це одне, але коли людям збираються ламати руки, різати живіт і просто калічити людей - це повний перегин. Так не можна", - заявив він.

Зі слів Целовальникова, учасники організації працюють у ній на платній основі й одержували в день від 500 до 1 тис. гривень.

"Нас понад 30 осіб: окремо ті, хто працював у залі суду, окремо - мобільні бригади, які займаються розклеюваннями листівок, вивішуванням баннерів", - повідомив він.

За інформацією Целовальникова, учасники акції потрапляли в зал засідань Печерського райсуду під час розгляду справ проти Тимошенко завдяки окремим журналістським посвідченням.

"Ця організація зібрана й курирується людьми, які зараз при владі, конкретно курирується центральним офісом (Партії регіонів) з Липської. Нашим прямим координатором, який тримає зв'язок між Липською і нами, є Дмитро Олегович Мірошниченко", - додав він.

Зі слів Целовальникова, організація "Тимошенко до відповідальності" займається друком, розміщенням листівок, а також інформації в інтернеті, у якій у негативному світлі представляють колишнього прем'єр-міністра, лідера партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" Юлію Тимошенко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.