НОВИНИ

В Януковича пояснили порівняння Тимошенко з Ходорковським "тенденційністю"

Заяви посадовців Freedom House і Атлантичної Ради не потребують відповіді. Про це заявила радник президента Ганна Герман в ефірі 5 каналу, коментуючи відкритий лист президента Freedom House Девіда Кремера і його американських колег до президента Віктора Януковича.

«Питання, яке поставлене Freedom House воно риторичне і не потребує відповіді. Оскільки, ми вже не один раз говорили, що в Україні немає політичних переслідувань і занадто політизувати цей процес, який відбувається, ті процеси два, я думаю, не варто», - зазначила вона.

Герман стверджує, що «днями арештували ще одного представника опозиції - Василя Волгу».

«За підозру в хабарництві. Арештовують і закривають, щодня майже, багато високопоставлених чиновників діючих... Не треба робити з цього політику, треба дочекатися вироків суду і розглядати ці питання чисто у правовому полі», - уточнила вона.

Радник президента також назвала статтю британської газети «The Financial Times» про те, що у президента Віктора Януковича з'явилася своя справа ЮКОСа, «тенденційною».

«Це чудово, що увага західної преси підвищена стосовно України. Було б дуже погано, якби захід і західна преса не звертали жодної уваги на те, що тут діється», - зазначила Герман.

«Увага Європи прикута до України, якщо появляються деколи тенденційні статті, це свідчить про те, що опозиція дуже добре працює з західною пресою. Наймають багатьох іміджмейкерів», - додала вона.

Нагадаємо, представники міжнародних громадських організацій закликають президента України Віктора Януковича припинити переслідувати своїх політичних опонентів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.