НОВИНИ

Мер Малина підтверджує візит Сацюка в Україну. Три місяці тому

Міський голова Малина Житомирської області Сергій Стельмах підтверджує, що три місяці тому бачив колишнього першого заступника голови СБУ Володимира Сацюка на одній із вулиць міста.

Про це заявив Стельмах, коментуючи повідомлення про те, що Сацюк повернувся в Україну.

«Так, ми дійсно зустрічалися. Це була випадкова зустріч не у парку, а на одній з вулиць Малина у центрі міста. Я йшов, ми зустрілися, переговорили про батьків Сацюка. Мені здається, що батьки у нього обоє ще живі», - сказав Стельмах.

При цьому мер Малина додав, що заздалегідь домовленої зустрічі у нього з Сацюком не було, хоча Стельмах і не проти з ним зустрітися.

«Якщо вас цікавить моя особиста думка, то я не заперечую проти такої зустрічі, бо Сацюк - малинчанин і він свого часу дуже багато для Малина зробив», - зазначив Стельмах.

Він зауважив, що згадана випадкова зустріч з Сацюком у Малині в нього відбулася не днями, а три місяці тому.

Нагадаємо, як повідомила "Українська правда", Володимира Сацюка два дні поспіль бачили в міському парку в супроводі мера міста, а потім у компанії чотирьох осіб. За даними видання, Малин – є рідним містом Сацюка, тут поховані його батьки.

Після того як в 2005 році проти Сацюка була порушена кримінальна справа за незаконне присвоєння військового звання, він виїхав до Росії, де жив останні роки і отримав громадянство. З 2005 по 2007 Сацюк був в розшуку, але після отримання російського громадянства його зняли.

Наприкінці минулого року його допитували в справі про отруєння Віктора Ющенка як свідка. Як відомо, Сацюк брав участь у вечері, на якій, за версією Ющенка, він і був отруєний.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.