НОВИНИ

Шестеро людей, яких вважали зниклими безвісти на “Булгарії”, живі

У список зниклих безвісти із затонулого судна "Булгарія" помилково було включено пасажирів інших теплоходів. Зокрема, шість осіб виявилися цілими та неушкодженими. Більше того - на "Булгарії" їх навіть не було.

Як повідомили у МВС Татарстану, до списку зниклих безвісти помилково було включено прізвища пасажирів інших теплоходів, які подорожували Волгою.

"У перші години після катастрофи в список включали всі дані від тих, чиї родичі дзвонили. Люди дзвонили з інших регіонів на гарячу лінію і повідомляли, що їхні близькі були на "Булгарії", - пояснила начальник відділу інформації і громадських зв'язків МВС Татарстану Ірина Ніжельська.

Співробітники поліції встановлювали цей факт, пробивали по базах даних. Тепер з'ясувалося, що люди живі і здорові. Насправді вони пливли на інших теплоходах, і вже багато хто повернувся додому.

Офіційно змінювати кількість зниклих безвісти поки не збираються. Як і раніше загиблими вважаються 114 осіб, безвісти зниклими вважаються 15 осіб.

"Не виключено, що на кораблі могли опинитися люди, які взагалі не мали родичів, тому про них ніхто й не міг повідомити. Підйом корабля триває, по його закінченні стане ясно - чи зміниться кінцева цифра чи ні", - додала Ніжельська.

Нагадаємо, пасажирський теплохід "Булгарія" затонув 10 липня на Куйбишевському водосховищі. З 208 чоловік, які знаходилися на борту, вдалося врятувати тільки 79 осіб, десять з яких госпіталізовані. Піднято на поверхню тіла 114 загиблих. Залишається невідомою доля 15 осіб.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.