НОВИНИ

За три дні через антисанітарію закрили ще 10 дитячих таборів

Державною санітарно-епідеміологічною службою МОЗ України за період з 14 по 16 липня перевірено 610 дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, у 162 з них виявлено порушення санітарного законодавства, що складає 26,5 % від загальної кількості перевірених закладів.

Як повідомили Тижню у прес-службі міністерства охорони здоров’я, за виявлені порушення санітарного законодавства до адміністративної відповідальності було притягнуто 176 посадових осіб закладів оздоровлення та відпочинку. Від роботи відсторонено 62 працівника, які не пройшли профілактичний медичний огляд.

Загалом, головними державними санітарними лікарями територій призупинено експлуатацію 14 закладів оздоровлення та відпочинку дітей. Зокрема, у місті Севастополь закрито 5 літніх оздоровчих таборів: "Альбатрос", "Ласпі", "Нахімовець", "Горний", "Прибой", а також наметове містечко "Вавілов сад"; у Житомирській області - літній оздоровчий табір "Чайка", Дніпропетровській області - 4 літніх оздоровчих табори, Одеській області - база відпочинку "Каскад"; Сумській області - заборонено купання дітей в заміському оздоровчому таборі "Космос" МГВУ "Охтирканафтогаз".

Згідно з повідомленням, фахівцями держсанепідслужби перевірено 299 підприємств з виробництва та постачання харових продуктів, з яких на 57 виявлені порушення санітарного законодавства, у зв'язку з чим 58 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, а 38 осіб відсторонено від роботи за непроходження профілактичних медичних оглядів.

Нагадаємо, 15 липня Державна санітарно-епідеміологічна служба заявляла, що в результаті перевірки 171 дитячого закладу оздоровлення та відпочинку виявила порушення санітарного законодавства у 45 з них (26 %). В результаті служба закрила 4 оздоровчі табори.

Як відомо, 13 липня Генеральна прокуратура заявила, що виявила суттєві порушення санітарних та епідеміологічних норм майже у кожному другому оздоровчому дитячому закладі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.