НОВИНИ

В Індії з корупцією борються веб-трансляціями з кабінетів чиновників

В Індії в рамках боротьби з корупцією в кабінеті чиновників почали встановлювати веб-камери. Про це повідомляє видання The New York Times.

Веб-камери транслюють в режимі онлайн все, що відбувається у кабінетах чиновників, у режимі 24/7 (24 години на добу, 7  днів на тиждень).

За останній рік Індія потонула у серії корупційних скандалів, які стосувалися чиновників та представників влади, а також правоохоронних органів. 

«Замість того, що винаходити нові методи боротьби проти корупції, потрібно створити атмосферу відкритості», - зазначив головний міністр південно-індійського штату Керала Ооммен Чанді (Oommen Chandy). «Народ повинен знати усе», - додав Чанді. 

З 1 липня, коли камери були встановленими, за відео спостерігали більше 100 тисяч відвідувачів сайту. Лише минулої п’ятниці 15 липня події в кабінеті міністра переглянули 293 586 осіб. 

На думку індійських депутатів, веб-камери можуть стати досить потужним інструментом боротьби проти корупції, особливо, якщо вони встановлені на поліцейських дільницях, МРЕВ та інших державних установах, де випадки хабарництва щороку зростають.

Деякі інституції уже запровадили веб-спостереження, проте більшість наразі залишається осторонь від ініціативи.

Нагадаємо, на початку травня, рятуючи уряд від корупційних скандалів, прем’єр-міністр Індії Манмоган Сінг почав «чистки» в парламенті.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.