НОВИНИ

Путін здивований «свистопляскою» навколо німецької «Квадриги»

Скасування рішення про нагородження російського прем’єра Владіміра Путіна німецькою премією «Квадрига» не пов’язано з двосторонніми відносинами з Росією і Німеччиною та не вплине на них. Про це заявив прес-секретар Путіна Дмитро Пєсков.

«Швидше це пов'язано з бардаком, який твориться в журі цієї поважної премії», - цитує його «Независимая газета».

При цьому на запитання, чи не засмутився чи прем'єр через те, що його позбавили премії, його прес-секретар відповів:

«Це не привід для засмучення. Я спілкувався з Володимиром Володимировичем в суботу. Він у певному здивуванні. В цілому можна сказати, що цією дивною «свистопляскою» ця організація лише нашкодила собі і своїй репутації, навряд чи її тепер можна сприймати всерйоз».

«Тому єдино можлива розумна реакція російської влади на рішення німецьких розподільників премій - демонстративна байдужість. Мовляв, кому присуджувати або не присуджувати премію - справа самих німців. Нас все це не стосується. Путін - вустами свого прес-секретаря - саме таку позицію і зайняв», пише «Московський комсомолець».

Нагадаємо, німецька неурядова організація скасувала своє рішення про нагородження російського прем’єра Владіміра Путіна премією "Квадрига".

Цю премію німецьке об'єднання Werkstatt Deutschland вручає щорічно 3 жовтня, в День об'єднання Німеччини, діячам і організаціям в політичній, громадській, економічній, науковій, медійній та культурній сферах. Нагорода присуджується за ініціативність і дух новаторства.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.