НОВИНИ

У Лондоні затримали колишнього редактора скандального таблоїду

У Лондоні затримали Ребеку Брукс, виконавчого директора компанії News International, яка видавала скандальну газету News of The World (NoW).

Колишнього редактора NoW підозрюють у причетності до підкупу поліцейських і прослуховування телефонних розмов.

43-річна Брукс була заарештована опівдні: вона сама прийшла у відділення поліції.

Це вже десятий арешт у справі, пов'язаній із скандальним прослуховуванням журналістами NoW телефонних розмов знаменитостей і жертв злочинів та їх родичів.

Ребека Брукс - найближча помічниця і протеже медіа-магната Руперта Мердока, яка працювала в його медіа-імперії більше двох десятків років.

Скандал з прослуховуванням телефонних розмов викликав хвилю обурення у британському товаристві і призвів до закриття таблоїду, що видавався 168 років, а також до звільнення Брукс з посади керівника британської філії компанії медіа-магната Руперта Мердока News Corporation. Сьогодні британські газети опублікували друге вибачення Мердока за незаконні дії журналістів.

У день своєї відставки в заяві для преси Брукс сказала, що відчуває "глибоку відповідальність перед людьми, яким ми заподіяли біль". "Я хотіла б ще раз вибачитися за те, що, як ми тепер усі знаємо, відбувалося", - сказала Ребека Брукс у своїй заяві.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.