НОВИНИ

Табачник таки дав декілька держмісць на одну з магістерських програм Могилянки

Міністерство освіти, науки, молоді та спорту виділило ще додаткових 19 державних місць для Національного університету «Києво-Могилянська академія». Про це Тижню повідомив заступник директора департаменту вищої освіти міністерства Микола Фоменко.

За словами Фоменка, відповідне рішення було прийняте після звернення президента «Києво-Могилянської академії» Сергія Квіта до міністерства.

«Ректор прийшов з листом. Міністерство розглянуло його і вирішило виділити додаткові державні місця. Зокрема, на програмну інженерію за напрямком бакалавр виділено додатково 4 місця, на філософію (магістратуру) – 4 місця, а також на соціальну роботу (магістратуру) – 15 державних місць. Відповідний лист був підписаний у п’ятницю, 15 липня», - зазначив він.

Нагадаємо, в інтерв'ю Тижню Фоменко заявляв, що МОН виділило цього року додатково 22 державних місця для НаУКМА.

Раніше повідомлялося, що Могилянську школу журналістики та Школу соціальної роботи НаУКМА позбавили магістерських програм.

У МОН пояснили, що, приміром, підготовку фахівців за магістерською спеціальністю «Журналістика» в Україні здійснює не один вищий навчальний заклад і обсяг держзамовлень за цією спеціальністю було зменшено і в інших ВНЗ. Окрім цього, в міністерстві заявляли, що НаУКМА, «враховуючи певну заангажованість діяльності, єдиний в Україні вищий навчальний заклад, який здійснює підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста лише з двох спеціальностей із сімнадцяти – «Правознавства» та «Інформаційних управляючих систем та технологій».

Водночас випускники НаУКМА створили фонд для стипендіальної підтримки найкращих абітурієнтів Могилянської школи журналістики та Школи соціальної роботи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.