НОВИНИ

Центр земельного кадастру накупив межових кілків на 5 мільярдів

Дежпідприємство «Центр державного земельного кадастру» за результатами тендеру 7 липня уклало угоду з ТОВ «Інвестеко» на виготовлення пластмасових межових знаків, призначені для закріплення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

Як повідомляється у «Віснику державних закупівель», всього має бути виготовлено 50 млн знаків на суму 4,90 млрд грн.

Вартість одного межового знаку склала 98 грн. Згідно з технічним завданням, межовий знак довжиною 713 мм і діаметром верхньої основи 60 мм, складається з чотирьох деталей: металевої марки діаметром  50 мм  та   товщиною 1 мм, а також полімерних  деталей – закладного дюбеля, фіксуючого стержня червоного кольору і установочного стовпчика  (у розрізі хрестоподібний).  Конструкція межових знаків повинна дозволяти їх встановлення на поверхні з ґрунтовим покривом без застосування спеціальної техніки або устаткування.

Межові знаки будуть поставлятись до регіональних філій ДП  «Центр державного земельного кадастру» протягом 2011-2015 років.

Нагадаємо, 7 липня, Верховна Рада прийняла законопроект про забезпечення прав власників земельних ділянок, переданих в оренду для сільськогосподарських потреб. Законопроект передбачає заборону використання ділянок до встановлення його кордонів на місцевості, що має проводитись з використанням межових знаків.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.