НОВИНИ

У Києві розпочав роботу оптовий сільгоспринок

Перша черга оптово-роздрібного ринку сільськогосподарської продукції "Столичний" у Києві розпочала свою роботу. Про це повідомив представник керівництва ринку.

15 липня відбулося робоче відкриття першої черги, офіційне урочисте відкриття заплановано на кінець липня.

До 13 липня для торгівлі на території ринку було зареєстровано більше ніж 350 фермерських господарств, які представляють усі регіони України.

Майже 8 тис. оптових покупців Києва і Київської області зробили заявки на отримання картки постійного покупця.

Здійснювати покупки на ринку "Столичний" можуть не тільки оптові покупці, але й усі охочі.

Від станцій метро "Академмістечко" і "Либідська" до ринку пасажирів безкоштовно перевозитимуть щодня з 9:00 до 14:00 з інтервалом у 20 хвилин.

Як повідомлялось, оптовий ринок сільгосппродукції "Столичний" має намір розпочати роботу всіх терміналів з основних видів продукції, першої черги овочесховища і зони митного оформлення товарів до кінця 2011 року. Міністерство аграрної політики і продовольства оцінює будівництво цього ринку в 1,4 млрд гривень.

У травні, прем’єр-міністр Микола Азаров планував перевірити виконання міністерствами і обладміністраціями доручень щодо створення оптових продовольчих ринків та овочесховищ.

У лютому президент Віктор Янукович прогнозує, що в п’яти містах України протягом 2011 року будуть відкриті оптові ринки сільськогосподарської продукції. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.