НОВИНИ

СЕС, на відміну від прокуратури, антисанітарію знайшла лише в чверті дитячих таборів

Державна санітарно-епідеміологічна служба в результаті перевірки 171 дитячого закладу оздоровлення та відпочинку виявила порушення санітарного законодавства у 45 з них (26 %). Про це Тижню повідомили у прес-службі Міністерства охорони здоров’я.

Як зазначають у міністерстві, за виявлені порушення санітарного законодавства до адміністративної відповідальності було притягнуто 37 посадових осіб закладів оздоровлення та відпочинку. Від роботи було відсторонено 15 осіб, які не пройшли профілактичний медичний огляд.

Головним державним санітарним лікарем Севастополя тимчасово припинено функціонування 4 оздоровчих закладів, зокрема літніх оздоровчих таборів "Нахімовець", "Прибой", "Альбатрос" та наметового містечка "Вавилов Сад".

У Житомирській області тимчасово припинено функціонування оздоровчого табору "Чайка" у Андрушівському районі.

Фахівцями держсанепідслужби перевірено 69 підприємств з виробництва та постачання продуктів харчування, з яких на 13 виявлено порушення санітарного законодавства, у зв'язку з чим 14 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, а 9 осіб відсторонено від роботи за не проходження профілактичних медичних оглядів.

Головним державним санітарним лікарем Севастополя винесено постанову про тимчасове припинення функціонування підприємства-постачальника ТОВ "Лондон Крим" через порушення вимог санітарного законодавства під час транспортуванні харчових продуктів.

Нагадаємо, 13 липня Генеральна прокуратура заявила, що виявила суттєві порушення санітарних та епідеміологічних норм майже у кожному другому оздоровчому дитячому закладі.

Як відомо, починаючи 12 липня 74 дітей – громадян Росії та 11 дорослих з оздоровчого табору «Альбатрос» у селищі Любимівка Нахімовського району Севастополя були госпіталізовані з ознаками харчового отруєння.

Як відомо, 10 липня дітей з ознаками отруєння  госпіталізували з оздоровчого табору Чернігівського обласного спортивно-фізкультурного товариства «Колос» та з оздоровчого табору «Салют» у Приморському районі Запорізької області.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.