НОВИНИ

Через Євро-2012 наступний навчальний рік скорочено

У зв’язку із проведенням в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу наступний навчальний рік закінчиться раніше. Відповідне розпорядження від 13 липня схвалив Кабмін, повідомляє урядовий портал.

Так, уряд рекомендує завершити навчальний рік до 25 травня 2012 року.

«З метою створення умов для організованого завершення навчального року та належної підготовки до проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу, центральним, місцевим органам виконавчої влади, органам місцевого самоврядування, у підпорядкуванні яких перебувають начальні заклади, рекомендовано завершити до 25 травня 2012 року заняття в навчальних закладах незалежно від їх типу і форм власності», - сказано у розпорядженні.

Відповідно до урядового рішення, Міносвіти та Український центр оцінювання якості освіти повинні будуть завершити проведення зовнішнього незалежного оцінювання до 7 червня 2012 року.

«Також МОНмолодьспорту необхідно передбачити при розробленні проекту Умов прийому до вищих навчальних закладів України на 2012 рік початок вступної кампанії з 2 липня 2012 року», - йдеться в урядовому розпорядженні.

При цьому підкреслюється, що новий навчальний рік (2011/2012) розпочнеться 1 вересня 2011 року.

Нагадаємо, у квітні міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник запевнив, що у наступному навчальному році студенти не будуть вчитися по суботах.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.