НОВИНИ

У Азарова вважають, що добробут українців покращився

Поставлені завдання соціального і економічного розвитку України на перше півріччя 2011 року в галузевому та регіональному розрізі виконано успішно. До такого висновку прийшли учасники розширеного засідання колегії Міністерства економічного розвитку і торгівлі, повідомляє урядовий портал.

За словами заступника глави Мінекономрозвитку, за цей період відбулося збільшення рівня ВВП, зростання промислового виробництва, машинобудування, приріст обсягів виробництва сільськогосподарської продукції, зростання обсягів інвестицій.

«У І півріччі цінова ситуація в країні залишалася стабільною, індекс споживчих цін не вийшов за прогнозовані межі», - зазначив Бандуров.

При цьому він додав, при цьому ріст реальної заробітної плати випереджає приріст інфляції: «Таким чином населення було фактично захищеним від інфляції».

Важливим результатом цього періоду Бандуров назвав стабілізацію державної фінансової системи, чому, за його словами,  сприяло впровадження податкової реформи.

За словами заступника міністра, ще одним завданням є забезпечення стабільного підвищення доходів населення, що розширить споживчий попит і можливість інвестування громадян у вітчизняну економіку.

 «Основні завдання у соціально-економічному розвитку України за І півріччя цього року виконано - забезпечено  ріст економіки, стабілізацію державних фінансів та на цій основі - покращення добробуту наших громадян», - підкреслив Бандуров.

Нагадаємо, за даними Держкомстатистики, у червні споживчі ціни підвищилися на 0,4%.

Раніше Кабінет Міністрів прогнозував, що в 2011 році зростання ВВП становитиме 4,5%, а інфляція (грудень до грудня) - 8,9%.

Ще у березні Азаров заявив, що уряду вдалося вирішити нагальні економічні проблеми країні, зокрема, дефолт їй не загрожує.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.