НОВИНИ

Московський патріархат отримав землю біля "Олімпійського"

Київська міська рада скасувала своє рішення від 14 березня 2002 року, згідно з яким ТОВ «Юджин» були виділені під забудову земельні ділянки площею 0,4528 га на території Національного спортивного комплексу «Олімпійський».

Відповідне рішення депутати прийняли на сесії 14 липня.

Зокрема, йдеться про ділянку по вулиці Червоноармійській, 53-55, який був виділений в 2002 році під будівництво торгово-офісного центру перед НСК з реконструкцією площі на вулиці Червоноармійській, а також ділянка на розі вулиць Шота Руставелі та Жилянської під будівництво офісно-житлового комплексу з об'єктами інфраструктури.

Ділянка 0,38 га на розі Шота Руставелі та Жилянської переданий релігійній громаді Української православної церкви (Московського патріархату) під будівництво культурно-просвітницького центру з храмом Святої Трійці, службово-побутовими та господарськими приміщеннями.

Нормативна грошова оцінка ділянки – 7,903 млн гривень.

Ділянка передана релігійній громаді в постійне користування.

Нагадаємо, напередодні Київська міська рада відмовилася надати Свято-Іллінській церкві Української православної церкви Московського патріархату комунальні приміщення на столичних цвинтарях для проведення консультацій з питань відспівування і поминання.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.