НОВИНИ

Суддя Вовк видалив Луценка із зали суду

Суд Сергій Вовк видалив екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка із зали суду за порушення порядку. Таке рішення ухвалив суддя Сергій Вовк після того, як Луценко поставив йому вимогу оголосити свою заяву.

Суддя відмовив Луценку у виголошенні заяви і сказав, що Луценко зможе це зробити після оголошення обвинувального висновку.

У відповідь Луценко заявив, що суддя обмежує його права. "Я розумію, що вам нагадали про кримінальну справу, порушену проти вас у Харкові. Я маю право робити заяву у будь-який момент", - зазначив він.

Коли прокурор почав оголошувати обвинувальний висновок, Луценко почав паралельно робити свою заяву. У ній він нагадав про постійне нехтування судом його правами.

"Мені було відмовлено в зміни запобіжного заходу, допуску захисника, заміні судді, висвітленні судового процесу у ЗМІ", - сказав Луценко. Після цього суддя видалив його з залу засідань.

"Добре, дякую. Нехай прокурор без мене зачитує свій маразм", - заявив Луценко.

Луценко також заявив, що вважає заборону відеотрансляції судового засіданні реакцією на виступ його адвоката Олексія Баганця, який «на минулому засіданні подав клопотання про повернення справи до дослідування, вказавши у ньому на безліч надуманих фактів, що містяться у справі».

«Це реакція на виступ Баганця, який від їх звинувачень не залишив камня на камені. Телебачення — це ключ до формування громадської думки, саме тому його було вирішено вимкнути. Враховуючи, що Янукович зараз відпочиває у Криму, трансляцію вимкнули аби не не псувати йому відпочинок», - заявив Луценко.

Нагадаємо, 11 липня Печерський районний суд Києва відхилив клопотання адвоката Луценка про спрямування кримінальної справи проти нього на дорозслідування в Генпрокуратуру.

Сьогодні, 14 липня, суд заборонив фото- та відеофіксацію судового процесу у справі колишнього міністра внутрішніх справ Юрія Луценка до винесення вироку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.