НОВИНИ

Українця, затриманого під час акції проти Лукашенка, звільнили

Влада Білорусі звільнила громадянина України, засудженого на 10 діб ув'язнення за участь в акції протесту в Мінську (Білорусь). Про це повідомив прес-секретар Міністерства закордонних справ Олександр Дікусаров.

"За інформацією посольства України в Білорусі, 13 липня громадянин України, засуджений на 10 діб позбавлення волі за участь в акції протесту на Привокзальній площі в Мінську 3 липня 2011 року, був звільнений з-під варти", - повідомив Дікусаров.

Після звільнення українця зустрів і надав необхідну допомогу співробітник консульського відділу посольства України в Білорусі.

Раніше повідомлялося, що українець відбуває покарання за те, що проходив перед залізничним вокзалом у той час, коли там проходила акція противників президента Білорусі.

Нагадаємо, у травні білоруські міліціонери також затримували представників громадської організації "Асоціація українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів" Вадима Пивоварова, Олега Мартиненка й Аллу Благу, які брали участь у конференції про реформу органів внутрішніх справ.

За словами Дікусарова, правоохоронні органи Білорусі мотивували це затримання громадян України тим, що вони одержали інформацію про бійку, яка нібито сталася під час конференції, у якій брали участь українці.

Вищевказані громадяни України заявили про те, що не мають претензій до білоруських правоохоронних органів, і після інциденту продовжили участь у конференції.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.