НОВИНИ

Суддя Кірєєв поскаржився дисциплінарній комісії на адвоката Тимошенко

Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури Київської області отримала подання судді Печерського районного суду Києва Родіона Кірєєва стосовно невиконання адвокатом Миколою Титаренком його обов’язків у повному обсязі щодо захисту екс-премєр-міністра Юлії Тимошенко.

Про це повідомили у Кваліфікаційно-дисциплінарній комісії адвокатури Київської області.

Водночас співрозмовник не зміг уточнити, на якій стадії перебуває це подання у дисциплінарній комісії.

Нагадаємо, 11 липня суддя Кірєєв частково задовольнив клопотання лідера партії "Батьківщина", екс-прем’єр-міністра Тимошенко щодо відмови від послуг адвоката Титаренка.

Згідно з рішенням, суд взяв до уваги розірвання ділових відносин між Тимошенко і Титаренком. Водночас, як наголошувалося у рішенні суду, в адвоката було достатньо часу для ознайомлення з матеріалами справи, однак він цього не робив.

Суддя Кірєєв також ухвалив рішення про звернення до Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Київської області щодо невиконання Титаренком його обов’язків у повному обсязі та з проханням вжити заходів по реагуванню на цю ситуацію.

Зазначимо, що Тимошенко до п’ятниці, 15 липня, повинна визначитися зі своїми захисниками. При цьому суддя Кірєєв заявив, що суд готовий забезпечити екс-прем’єру державного захисника.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.