НОВИНИ

Мєдвєдєв попросив російських бізнесменів обрати між ним і Путіним

Президент Російської Федерації Дмітрій Мєдвєдєв на зустрічі з представниками великого бізнесу попросив їх визначитися, кого вони будуть підтримувати на президентських виборах 2012 року - Мєдвєдєва чи Путіна. Про це пишуть "Ведомости".

Російський президент зустрічався з керівниками та власниками 27 великих компаній - державних і приватних, у понеділок, 11 липня. Цей захід був закритий для преси.

«Президент делікатно і недвозначно дав нам зрозуміти, що бізнесу прийшов час визначатися, кого він хоче бачити наступним президентом - Мєдвєдєва чи Путіна, кого він буде підтримувати. Це було так несподівано, що я просто заціпенів», - розповідає учасник заходу.

До такого ж висновку прийшов і інший присутній. Як пише видання, за його словами, після зустрічі бізнесмени відразу почали жартувати один над одним: «Ти вже визначився?»

Інший учасник розповів, що Мєдвєдєв порівнював себе з прем’єром РФ Владіміром Путіним. Зі слів президента виходило, що в останні роки країна розвивалася по шляху, закладеному Путіним, а він, Мєдвєдєв, вже заявив про свою нову програму в Петербурзі і тепер бізнесмени повинні визначитися, яким шляхом далі піде країна.

«Ви повинні вирішити, чи підтримуєте ви мою програму або ж залишаєте все як є» - так сприйняв мову президента один із учасників зустрічі.

Втім, відзначає видання, кілька учасників зустрічі сприйняли розмову інакше. За словами одного з них, мова Мєдвєдєва була «вся в півтонах», конкретних заяв не прозвучало.

А чиновник адміністрації президента упевнений, що жорстких формулювань і протиставлень на цій зустрічі не було і бути не могло, інакше Путіну негайно доповіли б, що Мєдвєдєв протиставляє його собі.

Нагадаємо, на початку весни цього року ЗМІ та експерти заговорили про початок розколу у тандемі Путіна та Мєдвєдєва.

Втім, чинний президент РФ назвав свої суперечки із прем’єром проявом демократії. Мєдвєдєв заявив, що він і Путін єдині в баченні майбутнього країни і обидва бажають процвітання Росії.

Нещодавно, колишній полковник КДБ Олєґ Ґордієвскій, коментуючи конфронтацію між Мєдвєдєвим і Путіним, зазначив, що Мєдвєдєв розуміє, що його президентство добігає кінця, і хоче показати себе людиною незалежною та прогресивною.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.