НОВИНИ

МОЗ заявляє, що в таборі під Севастополем отруїлися 85 людей

Кількість осіб, госпіталізованих внаслідок отруєння в таборі «Альбатрос»,що в Севастополі, зросла до 85 осіб, з яких 74 дитини, 9 вожатих та 2 осіб супроводу. Про це Тижню повідомили у прес-службі Міністерства охорони здоров’я.

Як зазначили у міністерстві, усі постраждалі госпіталізовані до інфекційного відділення клінічної лікарні №8 у місті Севастополі. Усі діти другої зміни – з Росії (Москва, Єкатеринбург).

«Попередній діагноз у 70 госпіталізованих – харчова токсикоінфекція, у чотирьох дітей діагноз не підтвердився. В 71 хворого перебіг хвороби легкого ступеню тяжкості, у решти – середній ступінь тяжкості. Госпіталізованим надається необхідна медична допомога в повному обсязі», – йдеться в повідомленні.

За даними міністерства, фахівці держсанепідслужби продовжують вживати необхідний комплекс протиепідемічних та профілактичних заходів.

Водночас під час засідання уряду перший віце-прем’єр-міністр Андрій Клюєв доручив МОЗ, МОНмолодьспорту, МНС вжити додаткових заходів щодо суттєвого підвищення безпеки дітей під час їх оздоровлення.

Клюєв також звернув увагу керівництва регіонів, особливо південних, на необхідність поліпшення санітарного та епідемічного благополуччя населення протягом усього літнього періоду.

Головному державному санітарному лікарю України доручено забезпечити проведення обов'язкових профілактичних медичних оглядів працівників окремих професій, виробництв і організацій, діяльність яких пов'язана з обслуговуванням населення.

Окремо Клюєв звернувся до міністра охорони здоров’я з вимогою перевірити усі підприємства, які поставляють харчову продукцію, та якість цієї продукції.

Нагадаємо, раніше МНС повідомило про отруєння 84 людей, зокрема, 78 дітей та 6 вихователів. На оздоровленні у закладі перебувають 293 дитини віком від 8 до 16 років. Прокуратура порушила кримінальну справу за фактом отруєння.

Як відомо, 10 липня дітей з ознаками отруєння  госпіталізували з оздоровчого табору Чернігівського обласного спортивно-фізкультурного товариства «Колос» та з оздоровчого табору «Салют» у Приморському районі Запорізької області.

Окрім цього, до інфекційного відділення центральної обласної лікарні міста Бургас (Болгарія) з симптомами гострого гастроентероколіту потрапило близько 40 дітей. За попередньою інформацією, серед них 10 українців. За повідомленням МЗС, українських дітей вже виписали з лікарні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.