НОВИНИ

До посольств надійшов фальшивий лист від журналістів українського тижневика

На адреси редакцій деяких українських видань та посольств надійшов фальшивий лист за підписом 57 співробітників тижневика «Дзеркало тижня. Україна». У ньому просять допомогти «прибрати Мостових від керівництва видання».

«Ми не хочемо перетворення газети в механізм медіакіллерства і заробітку. Допоможіть прибрати Мостових від керівництва видання. Поверніть права західному інвестору. Дайте вільно і чесно робити свою роботу і відкрито дивитися людям в очі», - йдеться в листі, написаному російською мовою.

Під листом розміщені підписи співробітників «Дзеркала тижня. Україна», зокрема Сергія Рахманіна, Ігоря Маскалевича, Валентини Самар, Інни Ведернікової - загалом 57 підписів.

Редактор відділу культури тижневика Олег Вергеліс, чий підпис також розміщений під листом, заявив, що цей лист є фальшивкою.

«Це провокативна фальшивка, яка не перша за тривалий час у зв'язку із ситуацією, яку нагнітають довкола тижневика "Дзеркало тижня". Спроби брудної і не дуже розумної дискредитації спочатку були у вигляді пробігів по Хрещатику, коли розмахували брудними гаслами, потім - коли роздавали безкоштовну фальшиву газетку біля станцій метро. А це черговий етап брудної нікчемної і надзвичайно підлої дискредитації», - розповів Вергеліс.

Він припускає, що автори «листа» використали підписи, які були розміщені в одному з листів колективу видання, й підмонтували їх під інший текст.

«Очевидно, публікації газети комусь стали поперек горла, можливо, представникам бізнесового крила. І це, очевидно, помста», - вважає він.

Нагадаємо, нещодавно у Києві біля станцій метро роздавали фальшиве «Дзеркало тижня» з «чорнухою» на Юлію Мостову й Анатолія Гриценка. Колектив газети відреагував відкритим зверненням, у якому наголосив, що довіряє своєму керівництву.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.