НОВИНИ

Слідом за заводом СБУ "трусить" і банк Жеваго

Співробітники СБУ почали виїмку документів у центральному офісі банку "Фінанси та Кредит" у Києві. Про це повідомив Максим Прасолов, глава прес-служби групи компаній "Фінанси та Кредит", яка об'єднує активи бізнесмена і політика, народного депутата від Блоку Юлії Тимошенко Костянтина Жеваго.

"Люди в масках, озброєні автоматами, здійснюють виїмку документів прямо зараз. Це, в принципі, відбувається по підприємствах групи", - заявив Прасолов, передає ЛІГАБізнесІнформ.

"У нас немає припущень з чим це може бути пов'язано. Вони посилаються на якусь кримінальну справу, але жодної кримінальної справи щодо підприємств не було", - додав глава прес-служби.

За словами Прасолова, абсолютно незрозумілий сам факт участі співробітників СБУ у слідчих діях.

"Чому саме це відомство бере участь у слідчих діях з кримінальних справ - незрозуміло. Це що, загроза безпеці України? Чому це не слідча бригада Генпрокуратури?", - запитує Прасолов.

Нагадаємо, сьогодні, 11 липня, СБУ заявила, що її співробітники проводять слідчі дії в заводоуправлінні ПрАТ "Росава" (Біла Церква, Київська область).

Як розповів Прасолов, у компанії заперечують факт передачі керівництву заводу постанови суду або іншого документа, що підтверджує правомірність дій співробітників СБУ.

За його словами, на завод приїхали керівники підприємства і розмовляють зі співробітниками СБУ.

Протягом кількох  років Жеваго входить до числа найбагатших українців. У бізнесмена є інтереси в металургії, фінансах, машинобудуванні, АПК, хімічній промисловості.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.