НОВИНИ

Адвокат Тимошенко просить у суду «розумного строку»

Адвокат Юлії Тимошенко Микола Титаренко просить Печерський суд надати йому додатковий час для ознайомлення з матеріалами справи екс-прем‘єра Юлії Тимошенко для підготовки належного захисту. Про це він заявив у ході судового засідання.

Титаренко наголосив, що для ознайомлення з матеріалами справи завдяки двом попереднім клопотанням мав лише два дні.

Титаренко відзначив, що матеріали справи складаються із 16 томів, у яких міститься 5 тисяч сторінок. Крім того, додав він, обвинувальний висновок, на ознайомлення з яким було дано три дні, складається із 74 сторінок.

«Я як адвокат не мав достатньо часу, щоб ознайомитися з матеріалами справи і, таким чином, я позбавлений можливості надати своїй підзахисній кваліфіковану правову допомогу», - сказав він.

Титаренко попросив суд «надати розумний строк» для ознайомлення зі справою. На його думку, «розумний строк» - це не менше два місяці.

Титаренко наголосив, що його клопотання жодним чином не пов’язано з намаганням затягнути розгляд справи. Він зауважив, що досі перебуває на лікарняному і передав головуючому судді Родіону Кірєєву довідку про це.

Тимошенко підтримала клопотання свого адвоката.

Нагадаємо, під час попереднього засідання 8 липня Титаренка було госпіталізовано, через що засідання суду було перенесено на 11 липня.  

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.