НОВИНИ

Україна обмежила ввезення картоплі, огірків та помідорів із Євросоюзу

В Україну тимчасово заборонено ввезення з країн ЄС деяких продуктів рослинного походження без офіційного документа про проведені дослідження на бактерії групи кишкової палички. Про це повідомила прес-служба Державної ветеринарної та фітосанітарної служби.

Таке рішення ухвалено Міністерством аграрної політики та продовольства України та Головною державною інспекцією з карантину рослин з метою попередження ввезення на територію України небезпечних продуктів рослинного походження.

За повідомленням прес-служби, серед заборонених продуктів – картопля, помідори, цибуля, капуста, морква, буряк, огірки, бобові та деякі інші.

Зокрема, офіційний документ про проведені дослідження на бактерії групи кишкової палички має видавати уповноважений орган країни-експортера, або овочі повинні досліджуватися в державних лабораторіях ветеринарної медицини.

Нагадаємо, Росія наклала ембарго на імпорт овочів з Польщі.

Як повідомлялося, 6 липня ЄС заявив, що вилучає з ринку і тимчасово забороняє імпорт певних видів насіння з Єгипту після того, як був виявлений зв'язок єгипетського насіння пажитника (бобова дрібнонасіннєва культура) з виникненням у травні цього року в Північній Німеччині епідемії кишкової інфекції.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.