НОВИНИ

Джарти сподівається, що екс-президент Криму відповість за свої слова

Голова Ради Міністрів Криму Василь Джарти розраховує на порушення кримінальної справи проти першого і останнього президента Республіки Крим Юрія Мєшкова. Про це кримський прем`єр сказав сьогодні в Сімферополі, відповідаючи на запитання журналістів.

«Приїхав (до Криму) громадянин Російської Федерації і закликає брати вила і йти на владу. Людина, яку давно вже забули, як страшну історію для Криму, намагається звернути на себе увагу. З приводу його висловлювання, я так думаю, буде порушено кримінальну справу», – заявив Джарти.

Нагадаємо, 3 липня екс-президент Республіки Крим Мєшков прибув на півострів з Москви. Він був відсутній 16 років.

Мєшков вважає головним завданням на сьогодні проведення 2012 року референдуму щодо відновлення скасованої Конституції Криму 1992 року. Він також різко засудив події у Феодосії, де 3 липня відбулося масове зіткнення активістів козацьких організацій і працівників міліції під час спроби козаків повторно встановити на в`їзді до міста уклінний хрест, який 1 липня був демонтований за рішенням Господарського суду Криму.

«Оцінюючи реальну ситуацію, що склалася в Криму, думаю, доречно буде пригадати слова Вінстона Черчілля: «Бандита не налякаєш піднятими руками!». Тобто, фігурально висловлюючись, пора опустити руки й узятися за вила», – сказав екс-президент Криму.

Мєшков 30 січня 1994 року переміг у другому турі виборів президента Республіки Крим, здобувши майже 73% голосів. У березні 1995-го посаду кримського президента було ліквідовано внаслідок протистояння влади півострова з офіційним Києвом.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.