НОВИНИ

Депутати Верховної Ради розійшлися на канікули

Голова Верховної Ради 8 липня Володимир Литвин оголосив про закінчення роботи восьмої сесії парламенту у пленарному режимі.

За словами Литвина, ще один тиждень депутати працюватимуть у парламентських комітетах та фракціях.

«Відповідно до регламенту девята сесія Верховної Ради України розпочне свою роботу 6 вересня 2011 року», - заявив Литвин.

Як повідомлялось, перед завершенням роботи, у ніч з 7 на 8 липня 248 народних депутатів парламенту проголосували за закон про пенсійну реформу, який передбачає підвищення пенсійного вікудля жінок.

Законопроект №7455 про пенсійну реформу підтримали 188 депутати Партії регіонів, 20 депутатів Народної партії, 11 депутатів від НУНС, 18 депутатів фракції «Реформи заради майбутнього» та 11 - позафракційних. Законопроект не підтримали комуністи та депутати від БЮТБ.

Нагадаємо, розглядаючи 863 поправки до проекту пенсійної реформи, Верховна Рада відмовилася встановити для народних депутатів такі самі правила нарахування пенсій, як для всіх інших пенсіонерів.

Нагадаємо, під час розгляду проекту пенсійної реформи у залі парламенту перебувало менше 150 депутатів, а також автори законопроекту. Віце-прем’єр Сергій Тігіпко прибув до зали Ради близько 22.50, а ближче до 24.00 до Ради почали підтягуватися представники більшості.

16 червня Рада прийняла законопроект №7455 про пенсійну реформу в першому читанні.

У різних містах України пройшли акції протесту проти ухвалення пенсійної реформи. Прихильники і противники пенсійної реформи, які зібралися біля Ради зранку 7 липня, розійшлися близько 21.00.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Теги