НОВИНИ

Янукович готовий замість Азарова домовитися з Путіним про газ

Президент Віктор Янукович планує цього місяця зустрітися з президентом Росії Дмітрієм Мєдвєдєвим та вирішити газові питання. Про це Янукович повідомив сьогодні на прес-конференції.

«Ми з президентом Мєдвєдєвим плануємо зустрітися в цьому місяці. І, якщо Бог дасть, ми вирішимо це питання», – сказав Янукович.

При цьому він висловив сподівання, що до цього відбудеться зустріч прем'єр-міністрів України та Росії Миколи Азарова та Владіміра Путіна, на якій буде також обговорено питання про ціну на газ.

Янукович зазначив, що вчора спілкувався з Азаровим, який зараз перебуває у відпустці. «Я цікавився, як він відпочиває, і побажав, щоб він здоровий виходив швидше на роботу. Тому що мені б хотілося, щоб вони з Путіним зустрілися до засідання нашої міждержавної комісії», – сказав Янукович.

«От коли відбудеться ця зустріч, швидше за все, ми й отримаємо ймовірну відповідь на питання. Краще, якщо вона буде позитивною. Але якщо Азаров затримається – у нього  невеличка проблема, як і в кожної людини, треба пройти курс лікування – якщо він затримається й виникне необхідність зустрічі з урядом Росії, з Путіним, – я його підміню», – сказав Янукович .

Нагадаємо, президент Віктор Янукович виключає злиття Газпрому та Нафтогазу. Про це він сказав на прес-конференції.

Як відомо,  Газпром наполягає на тому, що питання про зниження ціни на газ для України може бути розглянуто за умови ухвалення українською стороною рішення про злиття НАК "Нафтогаз України" з російським монополістом. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.