НОВИНИ

«Регіонал» визнав, що удосконалення Податкового кодексу не поліпшує умови для бізнесу

У цілому законопроект стосовно вдосконалення податкового законодавства, суттєво не покращив умови для підвищення ділової активності в країні. Про це заявив народний депутат від Партії регіонів, президент УСПП Анатолій Кінах, повідомляє прес-служба УСПП.

«Ряд принципових позицій, які були спрямовані на прискорення модернізації економіки, технічного й технологічного оновлення основних фондів, розвиток таких важливих галузей, як суднобудування і легка промисловість, на жаль не підтримані урядом та не схвалені парламентом», - зауважив Кінах.

За його словами, питання вдосконалення Податкового кодексу залишається відкритим. Кінах вважає, що над ним потрібно ще серйозно попрацювати, особливо з огляду на те, що фізичний і моральний знос основних фондів в Україні cтановить 60-70%, а енергоємність вітчизняної економіки в 2-3 рази вища, ніж в сусідніх європейських країнах.

Президент УСПП також переконаний, що не менш важливою є необхідність відпрацювання ефективних програм з імпортозаміщення, організація виробництва конкурентоздатної продукції в середині країни, тим більше, що для цього у нас є необхідні кадрові й сировинні можливості. Все це вимагає реалізації серйозних проектів із залученням передових технологій і сучасного обладнання, яке не виробляється на території нашої держави.

«Об’єднання промисловців, підприємців і роботодавців і надалі будуть підсилювати діалог з владними структурами, пропонуватимуть дослухатися до їх думки та врахувати дуже слушні пропозиції. Адже вони направленні  на створення сприятливих умов для інвестування, реалізації системних інфраструктурних проектів в напрямку підвищення конкурентоспроможності української економіки і на цій основі збільшення добробуту людей», - зазначив Кінах.

Як повідомлялось, 7 липня Верховна Рада вдосконалила термінологію і низку норм Податкового кодексу, зокрема  уніфікувала визначення і терміни в різних розділах кодексу, замінивши низку термінів з метою зближення податкового та бухгалтерського обліку.

Податковий кодекс (за винятком низки норм) набув чинності з 1 січня 2011 року.

З 1 квітня набули чинності норми кодексу, що регулюють сферу малого та середнього бізнесу.

16 червня Верховна Рада у першому читанні прийняла законопроект про внесення змін у  Податковий кодекс, які передбачають диференціацію оподаткування суб'єктів малого бізнесу

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.