НОВИНИ

Рада підправила Податковий кодекс

Верховна Рада вдосконалила термінологію і низку норм Податкового кодексу. За прийняття в цілому законопроекту №8217 проголосувало 264 депутати при мінімально необхідних 226.

Парламент уніфікував визначення і терміни в різних розділах кодексу, замінивши низку термінів з метою зближення податкового та бухгалтерського обліку.

У ході розгляду законопроекту Рада підтримала виправлення депутата Ради, представника Президента в парламенті Юрія Мірошниченка (фракція Партії регіонів), який пропонує звільнити підприємців, що перебувають на спрощеній системі оподатковування, обліку та звітності, від перевірок до введення в дію положень стосовно спрощеної системи оподаткування.

Нагадаємо, у грудні 2010 Кабінет Міністрів зобов'язався залишити спрощену систему оподатковування такою ж, як до прийняття Податкового кодексу, при розробці пропозицій до нього.

Податковий кодекс (за винятком низки норм) набув чинності з 1 січня 2011 року.

З 1 квітня набули чинності норми кодексу, що регулюють сферу малого та середнього бізнесу.

16 червня Верховна Рада у першому читанні прийняла законопроект про внесення змін у  Податковий кодекс, які передбачають диференціацію оподаткування суб'єктів малого бізнесу

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.