НОВИНИ

Екс-керівника Нафтогазу залишили за ґратами

Апеляційний суд міста Києва відмовив захисту колишнього першого заступника голови НАК «Нафтогаз України» Ігоря Діденка у зміні йому запобіжного заходу.

Суд мотивував своє рішення тим, що Діденко має вид на проживання в Іспанії, а також тим, що він може на волі вплинути на проведення слідчих дій проти нього.

При цьому сам Діденко був відсутній на засіданні суду.

Нагадаємо, 5 липня Апеляційний суд міста Києва звільнив з-під варти екс-голови Державної митної служби Анатолія Макаренка та екс-начальника відділу Київської регіональної митниці Тараса Шепітька.

Нагадаємо також, що колишнього першого заступника голови НАК «Нафтогаз України» Ігоря Діденка та Макаренка звинувачують у нібито неправомірному митному оформленні природного газу.

Діденка було затримано 9 липня 2010 року у рамках розслідування кримінальної справи про спричинення шкодиУкраїні за наслідками розгляду позову “РосУкрЕнерго” до "Нафтогазу" в Стокгольмському арбітражі.

Дана справа об’єднана в одне провадження разом із кримінальною справою, яку було порушено за аналогічні злочини щодо Макаренка.

У даній справі, крім Діденка та Макаренка, звинувачення були пред'явлені й іншим посадовцям, які працювали з ними – Шепітьку, Сергію Гарячому, Олександру Конєву, Олегу Борділовському.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.