НОВИНИ

В Одесі відзначили день народження командувача УПА

Автопробігом Одеса-Іллічівськ відзначили представники патріотичної громадськості обласного центру 104-ту річницю від дня народження генерал-хорунжого УПА Романа Шухевича. Про це повідомляє прес-служба ВО «Свобода».

Велика колона автомобілів під державними та червоно-чорними прапорами Всеукраїнського об’єднання «Свобода» стартувала від Пересипського мосту Одеси і пройшла головними вулицями до міста-супутника Іллічівська.

Як зазначив на старті автопробігу лідер облорганізації «Свободи» Павло Кириленко, вшанування пам’яті Шухевича належить відновлювати на державному рівні.

Він нагадав, що «командувач УПА Роман Шухевич двічі бував в Одесі, і ми, одесити, маємо пишатись цим фактом. Генерал, армія якого до 60-х років не припиняла боротьби проти московсько-більшовицької чуми, гідний того, щоб його гідно вшановували нащадки і продовжувачі його справи».

Кириленко додав, що торік громадськість Одеси назвала парк поруч з ринком «Північний» іменем Романа Шухевича. Біля його входу було встановлено табличку «Парк ім. Романа Шухевича» (до 69-ї річниці з дня відновлення Української держави).

Зазначимо також, що сьогодні, 30 червня, виповнилося 70 років від дня проголошення у Львові Акту відновлення української держави.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.