НОВИНИ

Правоохоронці затримали у Прип'яті чотирьох росіян

Співробітники міліції 26 червня затримали 4 громадян Росії за незаконне проникнення в Чорнобильську зону відчуження в Київській області.

Про це сказано в повідомленні прес-служби Головного управління Міністерства внутрішніх справ у Київській області.

Відповідно до повідомлення, чотирьох жителів Москви (Росія) віком 25-35 років перебували в зоні відчуження вже дві доби і встигли дійти до кінцевого пункту призначення - міста Прип'ять.

У результаті засідки в одному з відселених сіл міліціонери й затримали чоловіків.

За словами затриманих, вони не втікали від озброєних правоохоронців, оскільки натерли ноги.

При огляді речей міліціонери виявили два мисливських ножі й пістолет Шмайсера, які, зі слів порушників, призначалися для відлякування диких звірів.

Відповідно до повідомлення, один із затриманих раніше був у зоні відчуження на екскурсії, а потім вирішив самостійно із друзями проникнути туди.

На затриманих було складено протоколи про адміністративні порушення, вони сплатили штрафи на загальну суму 1,5 тис гривень.

Вирішується питання про їх подальше перебування в Україні.

Нагадаємо, на сьогоднішній день поїздки, які здійснювалися з ознайомчою метою через туристичних операторів до Чорнобильської зони відчуження, призупинені.

Раніше міністр надзвичайних ситуацій просив генерального прокурора сприяти поновленню візитів до Чорнобильської зони, що здійснювалися з пізнавальною метою.