НОВИНИ

Прес-служба Литвина заявляє, що спікера не так зрозуміли щодо Тимошенко

Прес-служба спікера Верховної Ради Володимира Литвина розповсюдила спростування його заяви про судовий процес над колишнім прем’єр-міністром Юлією Тимошенко.

Зокрема, як повідомляє прес-служба, у цитуванні слів Литвина деякими інформаційними агентствами були допущені довільні трактування.

«Оскільки питання, про яке йшлося під час прямої телефонної лінії в газеті «Известия в Украине», доволі чутливе, вважаю за необхідне наголосити: оцінюючи події, пов´язані з розглядом у суді відповідної справи, Литвин зазначив, що саме поведінка на судовому процесі Юлії Тимошенко та її команди дискредитують судову систему», – йдеться в повідомленні прес-секретаря Литвина.

Крім того, прес-служба подає точну цитату Литвина щодо загрози, яку несе така поведінка судовій системі.

«Якщо дивитися на те, що було в публічній частині (судового процесу), то це намагання анархізувати судову систему, дискредитувати її», - зазначив спікер.

Водночас Литвин зазначив, що якби сторона Тимошенко в процесі поводилася більш спокійно та дотримувалася б правил і процедур, вона, враховуючи її досвід, мала б перевагу. На його думку, стороні захисту доцільніше було б більше керуватися аргументами й логікою, ніж емоціями.

«У цьому разі, я думаю, аргументи й логіка мали б кращий вигляд, ніж поводження на конфронтацію. Я думаю, від цього Тимошенко і її команда виграли б», - передає прес-служба слова Литвина.

Нагадаємо, у повідомленнях інформагентств йшлося, що голова Верховної Ради Володимир Литвин вважає, що Тимошенко в судовому процесі має переважніший вигляд.

Як повідомлялося, судове засідання з розгляду по суті кримінальної справи стосовно Юлії Тимошенко перенесено на 4 липня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.