НОВИНИ

Нафтогаз подав позов на Тимошенко на 1,5 млрд

Компанія НАК «Нафтогаз Україна» пред’явила позов екс-прем’єр-міністру Юлії Тимошенко на суму 1,5 млрд грн.

«Якби судове засідання не перенесли, Юлії Тимошенко був би пред'явлений позов сторони, яка зазнала збитків, - це НАК «Нафтогаз України», - заявила державний обвинувач у справі Тимошенко Лілія Фролова.

У свою чергу захисник Тимошенко Сергій Власенко повідомив, що позов Нафтогазу до Тимошенко був заявлений ще на етапі досудового слідства.

«Сьогодні (29 червня – Ред.) ми його отримали. У документі значиться та ж сума збитку, що і в обвинувальному висновку, - 1,5 млрд грн.», - зазначив пан Власенко.

Захисник Тимошенко висловив здивування самим фактом подачі позову.

«Там йдеться, що саме Юлія Тимошенко заподіяла збитків. Але контракт підписувала не Юлія Володимирівна! Крім того, укладення контракту не може бути пов'язане зі збитком!» - зазначив Власенко.

Нагадаємо, судове засідання з розгляду по суті кримінальної справи стосовно Юлії Тимошенко перенесено на 4 липня.

Крім того, за словами державного обвинувача у справі Тимошенко Лілії Фролової, колишній президент України Віктор Ющенко та колишній керівник НАК «Нафтогаз України» Олег Дубина включені до списку свідків, які обов’язково мають дати свідчення у суді щодо кримінальній справі за обвинуваченням екс-прем’єр-міністра Юлії Тимошенко у незаконному підписанні у 2009 році газових контрактів з Російською Федерацією.