НОВИНИ

На посадовців Одеського порту відкрили справу

Прокуратура Одеської області 25 червня цього року порушила кримінальну справу стосовно службових осіб ТОВ «Готель Одеса» та державного підприємства «Одеський морський торговельний порт». Про це повідомила прес-служба прокуратури.

За повідомленням прес-служби, службові особи державного підприємства незаконно передали в оренду готелю приміщення, що належить державі, на 49 років.

«Зловживаючи своїм службовим становищем, у порушення вимог ст. 2, 5 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», згідно з якими повноваження по передачі в оренду нерухомого майна площею понад 200 кв. м, що належить державі, відносяться до виключної компетенції Фонду державного майна України та його регіональних відділень, незважаючи на економічну та правову необгрунтованість щодо інтересів морпорту, незаконно 29.09.2005 уклали з товариством з обмеженою відповідальністю угоду.

Згідно з нею посадовими особами Одеського морського торговельного порту на заздалегідь економічно невигідних умовах передано у користування вказаному ТОВ строком на 49 років цілісний майновий готельний комплекс «Одеса», чим державі заподіяно значну шкоду, що спричинило тяжкі наслідки», - йдеться в повідомленні прес-служби.

Як повідомлялося, у середу, 29 червня, в управління Одеського порту увірвалися озброєні люди в масках. Керівник порту Микола Павлюк заявив, що це були слідчі прокуратури і співробітники УБОЗу, які шукають документи, пов'язані з готелем на морвокзалі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.