НОВИНИ

В Одеський порт увірвалася прокуратура і УБОЗ

Озброєні люди в масках увірвалися в управління Одеського порту близько 14.30 у середу, 29 червня.

«На спинах у них написано «Міліція», але ніяких підтверджуючих документів вони не надали. Всіх працівників вивели з кабінетів, а керівників порту закрили в одному з вільних приміщень», - стверджує прес-секретар порту Олена Гиряєва.

При цьому, за її словами, люди в масках заблокували вхід і вихід в порт.

Керівник Одеського морського торгового порту Микола Павлюк заявляє, що це були слідчі прокуратури і співробітники УБОЗу.

«У слідчого був припис на пошук якихось документах, пов'язаних з готелем на морвокзалі. У прокуратури є питання, що стосуються цього готелю. Раніше ми вже давали їм свої пояснення з цього питання.Обшук в кабінетах тривав кілька годин. Якщо їм треба, нехай шукають. Все відбувається законно і жодних заперечень у нас немає», - зазначив Павлюк.

У той же час наші джерела в правоохоронних органах не виключають, що метою набігу була примусова зміна влади на підприємстві. Зокрема, кілька годин Павлюк перебував у закритій кімнаті зі слідчим, після чого поїхав з роботи. До закінчення обшуку в порту залишився його заступник Юрій Васьков. В облпрокуратурі факт обшуку на порт не заперечують, але коментарів з цього приводу поки не дають.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.