НОВИНИ

Через негоду досі без світла 85 населених пунктів України

На Київщині залишають знеструмленими через негоду 40 населених пунктів. Загалом їх кількість сягає 85. Про це повідомила прес-служба МНС.

За повідомленням прес-служби, 26-28 червня внаслідок несприятливих погодних умов (дощ, сильні пориви вітру), через спрацювання систем захисту ліній електропередач сталося знеструмлення 217 населених пунктів в одинадцяти областях.

«Станом на 07 годину 28 червня відновлено електропостачання 132 населених пунктів, залишилось відновити 85 населених пунктів», – йдеться в повідомленні.

Зокрема, невідновлене електропостачання у 15 населених пунктах Одеської області, 40 – Київської, 3 – Миколаївської, 11 – Кіровоградської, 10 – Вінницької, 5 – Чернігівської та одному населеному пункті Запорізької області.

Нагадаємо, у Києві через зливу затопило експозиційну залу національного музею «Меморіал пам’яті жертв Голодомору в Україні». А у Дніпровському лимані (Миколаївська область) недалеко від Очакова через бурю перевернулося судно, на якому перебувало 18 осіб. Їм вдалося доплисти до острова, де через кілька годин їх врятували представники МНС.

В Одесі через ураган повалило дерево - загинула людина.

За прогнозами синоптиків, негода найближчими днями в Україні не вщухатиме. Крім того, МНС попереджає про погіршення погодних умов у Криму. Там очікуються сильні зливи, грози, град та шквальний вітер. Можливе підняття рівня води в річках до одного метра.