НОВИНИ

Азаров вже знає, коли вмовлятиме Путіна про газ

Прем'єри Росії та Україні в середині липня проведуть ряд зустрічей. Про це повідомив прем'єр Микола Азаров в ефірі телеканалу «1+1».

Прем'єр уточнив, що минулого тижня провів телефонну розмову з російським колегою Володимиром Путіном.

«Ми з ним (Путіном) повернулися до тих розмов, які були у нас при очній зустрічі. І домовилися, що він дасть вказівку своїм міністрам активізувати роботу робочих груп для обговорення питань, по яких ми не знайшли спільного рішення, у тому числі з енергетичних питань», - зазначив він.

«В середині липня, швидше за все, відбудуться вже наші зустрічі з прем'єр-міністром Росії, на яких ми підведемо підсумки обговорення всіх спірних питань у рамках робочих груп», - заявив Азаров.

При цьому прем'єр зазначив, що Росія не наполягає на жодних «політичних поступках».

«Митний союз? А причому тут поступка? От якщо нам буде вигідно, треба порахувати, добре зважити, подумати, що для нашої країни - це плюс чи мінус, - коли ми прийдемо до консенсусу, тут всередині країни, а зараз поки під гасла ніхто ж рішення не приймає», - пояснив він.

Нагадаємо, Україна та Росія домовилися активізувати зустрічі прем'єрів і проводити їх раз в місяць.

Прем'єр Росії Володимир Путін вважає газові угоди між Україною й Росією такими, що відображають інтереси обох країн.

Азаров під час засідання українсько-російського міжурядового комітету з економічного співробітництва 7 червня заявив, що вважає газові угоди України й Росії обтяжливими для української економіки.

Після газових переговорів Україна отримуватиме газ згідно з угодами підписаними раніше Юлією Тимошенко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.