НОВИНИ

У Києві затопило Меморіал пам'яті жертв Голодомору

У Києві через зливу затопило експозиційну залу національного музею «Меморіал пам’яті жертв Голодомору в Україні». Про це повідомив директор музею Віктор Діденко.

За його словами, нині музей закритий, і коли відновить свою роботу, поки невідомо.

«Ми мали працювати цими днями. Але через підтоплення найближчим часом музей не працюватиме – поки все не усунемо і не розберемося, у чому причина», – пояснив Діденко.

Директор музею наголосив, що, на його думку, «те, що трапилося, – це прорахунки проектно-будівельних робіт». «Не продумали, що робити з водою, яка потрапляє до «Свічі пам’яті» (наземної частини меморіалу – Радіо Свобода), через яку вода потрапляє до «Зали пам’яті», тобто експозиційної зали, яка знаходиться прямо під «свічею»», – повідомив він.

За словами Діденка, збитки у музеї поки не рахували. «Ми вже винесли близько 40 відер води. Затопило 5 проекторів, які висять під стелями. Зараз ми знімаємо решту. Скільки це буде коштувати державі, я не знаю», – заявив він.

Нині приміщення національного музею перебуває на балансі Київської міської державної адміністрації.

За даними дирекції, у 2010 році музей відвідало близько 260 тисяч осіб.

Національний музей «Меморіал пам’яті жертв Голодомору в Україні» відкрили для відвідувачів у серпні 2009 року.

Зазначимо, у першій половині цього тижня в Україні очікується прохолодна погода, а також опади по всій території країни. Станом на сьогодні внаслідок негоди в Україні знеструмлено понад 150 населених пунктів у 9 областях.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.