НОВИНИ

Політолог: у Януковича стосунки із Москвою ще гірші, ніж у Ющенка

Останнім часом відносини між українською та російською владними верхівками погіршилися і тепер вони перебувають і гіршому стані, ніж були при екс-президентові Вікторі Ющенку. Таку думку у коментарі виданню «Московський комсомолець» висловив російський політолог Андрій Окара.

«Відносини між Москвою і Києвом за останні тижні радикально погіршилися», - заявив російський політолог.

«Очевидно, в Криму відбувся вкрай жорсткий діалог у далеко не дружній атмосфері. Сторони не розуміють один одного», - вважає він.

За словами політолога, «донецькі» знаходяться у глухому куті. «Вони зробили все, що начебто хотів від них Кремль: перестали називати Голодомор геноцидом, перейменували вулицю Мазепи, підписали Харківські угоди, за фактом підвищили статус російської мови. Вони позбулися спадщини Ющенка і не розуміють, чому ціна на газ не знижується. Тепер вони можуть почати діяти на зло Москві, наприклад вже пройшли спільні навчання України і НАТО», - заявив Окара.

«Нерозуміння між країнами зараз ще сильніше, ніж при Ющенку. Тоді здавалося, що конфлікт носить ідеологічний характер. Тепер гуманітарних розбіжностей начебто немає, але суперечності виявилися набагато глибшими, конфлікт крутиться навколо власності, активів», - резюмує Окара.

Нагадаємо, 25 червня у Криму відбулася неформальна зустріч президента України Віктора Януковича з прем’єр-міністром Російської Федерації Владіміром Путіним, який прибув в Україну з приватним візитом.

Янукович та Путін обговорили низку питань, що стосуються відносин України та Росії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.