НОВИНИ

Табачник таки проситиме Раду збільшити стипендії до прожиткового мінімуму

Міністерство освіти і науки, молоді й спорту ініціює встановлення розмірів студентської стипендії на рівні прожиткового мінімуму.

Про це сказав журналістам міністр освіти і науки, молоді й спорту Дмитро Табачник після прямої телефонної лінії у виданні "Аргументи й факти".

"Ми пропонуємо встановити студентські стипендії на рівні прожиткового мінімуму", - сказав Табачник.

З його слів, відповідна ініціатива міститься в законопроекті про вищу освіту.

Нагадаємо, близько 300 студентів взяли участь у всеукраїнському студентському бунті проти «законопроекту Табачника». Протестувальники висловлювали обурення новим законопроектом «Про освіту», розробленим у міністерстві. Студенти пояснювали, що у документі збережені норми, за якими навчальні заклади зможуть збільшувати платню, а також Кабмін матиме право змінювати стипендії, хоча спочатку пропонувалося зафіксувати їх на рівні прожиткового мінімуму.

Нагадаємо, 4 березня понад 300 студентів зібралися біля будівлі Верховної Ради у Києві, де виступав під час години запитань до уряду міністр освіти, науки, молоді та спорту Дмитро Табачник. 

28 лютого, близько 300 студентів пікетували будівлю комітетів Верховної Ради, протестуючи проти ухвалення закону про вищу освіту.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.